Dezvoltator Web

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

MISIUNE :
Ref(R52708001140)
In calitate de Dezvoltator Web principalele tale misiuni vor fi:

• dezvoltarea aplicatiilor si implementarea lor
• optimizarea solutiilor informatice existente - realizarea unor versiuni imbunatatite;
• monitorizarea proiectului;
• realizarea unei descrieri a claselor sau a componentelor aplicatiei create, a setarilor, regulilor de gestiune si instructiunilor de implementare;
• testarea si validarea functionalitatii solutiilor create
• efectuarea mentenantei solutiilor implementate pentru a corecta eventualele erori si pentru a imbunatatii aplicatiile dezvoltate

CERINTE

CANDIDATUL IDEAL :

Cautam o persoana cu dorinta de dezvoltare permanenta, cu spirit de echipa si cu un grad ridicat de adaptabilitate care sa se alature echipei IT la sediul nostru din Bucuresti.
Pentru reusita in aceasta misiune este nevoie de :
• cunostinte solide de JavaScript:jQuery, SQL (MySQL), HTML/CSS, Ajax-JSON, PhpMyAdmin, Eclipse
• cunostinte de Framework PHP (ex: Symfony2), PDO
• limba franceza avansat;
• experienta de minim 2 ani in dezvoltare de aplicatii web

BENEFICII OFERITE

Beneficii :
• formare la nivel internaţional;
• reale oportunitati de dezvoltare a unei cariere inr-un mediu profesionist, alaturi de o echipa dinamica si de succes;
• oportunitati de evolutie in cariera in cadrul companiei;
• pachet salarial atractiv.