Dezvoltator software/ Administrator baze de date

General Electro Construct

Job expirat

RESPONSABILITATI

Titularul postului are sarcina de a elabora si implementa proiectele software ale firmei si de a oferi asistenta de specialitate utilizatorilor acestora.

Responsabilitati:
- Proiecteaza, selecteaza, adapteaza, configureaza, dezvolta, testeaza, implementeaza, integreaza solutiile IT&C;
- Pune cele mai convenabile solutii la dispozitia angajatilor si a conducerii firmei, in functie de specificul activitatilor desfasurate si de rezultatele asteptate;
- Actioneaza ca "manager de proiect" pentru solutiile IT&C implementate si pentru cele viitoare;
- Intretine aplicatii software si baze de date;
- Ofera asistenta utilizatorilor pentru folosirea proiectelor/ aplicatiilor software dezvoltate;
- Asigura buna functionare a echipamentelor din dotare.

CERINTE

Specialist in sisteme informatice integrate ( experienta in domeniu este obligatorie).

BENEFICII OFERITE

Posibilitatea de a lucra intr-un mediu profesional placut.
Pachet salarial atractiv.
Incurajarea performantelor.

Companie specializata in activitatea de import si distributie produse industriale, echipamente si aparataje electrice, piese schimb, materiale de constructii.