Dezvoltator BI - Raportare

ABC Human Capital

Job expirat

RESPONSABILITATI

 Asigura documentarea proiectelor si asigura o buna comunicare cu beneficiarii acestora;
 Dezvolta aplicatii folosind tehnologiile MSSQL, MySQL in functie de specificatiile existente sau indentificate impreuna cu beneficiarii;
 Mentine in permanenta legatura cu echipa de proiect cu privire la toate aspectele acestuia aflate in derulare;
 Creeaza diverse rapoarte la cerere din aplicatii tip ERP;
 Optimizeaza si intretine codul rapoartelor existente;
 Cerceteaza si implementeaza noi tehnologii, standard si tendinte in Business Inteligence.

CERINTE

 Studii superioare (constituie avantaj facultate cu profil economic);
 Bune cunostinte SQL;
 Cunostinte economice (minim cunostinte contabilitate primara);
 Limba engleza – nivel avansat;
 Prezinta un avantaj experienta in realizarea unor rapoarte pentru aplicatii tip ERP
 Prezinta un avantaj experienta in lucrul cu tehnologiile Reporting Services, Qlik View;
 Abilitati dezvoltate de comunicare;
 Responsabilitate, initiativa;
 Buna capacitate de organizare;
 Dorinta de perfectionare si de realizare a unei cariere de succes in domeniu.

BENEFICII OFERITE

Se vor negocia in urma interviului.

ABC Human Capital – Agentie de recrutare & Executive Search, dezvolta din anul 2005 proiecte de headhunting si recrutare pentru mai mult de 190 de companii prezente pe piata din Romania. Majoritatea proiectelor derulate de agentia noastra se adreseaza pozitiilor de middle si top management, insa compania are experienta si in recrutarea de personal pentru posturi entry level.
Gama serviciilor noastre este alcatuita astfel incat sa raspunda nevoilor companiilor client ― de la selectia si recrutarea personalului, pana la evaluarea profesionala a candidatilor sau a personalului angajat, precum si implementarea de programe de sustinere a persoanelor vizate readaptarii la noile exigente ale pietei fortei de munca.

Portofoliul nostru de clienti >> http://goo.gl/CIDu0
Ce oportunitati de cariera oferim >> http://goo.gl/scNUH
Contact >> http://goo.gl/ZyX6d