Dezvoltator aplicatii Android

ACTIV RECRUITMENT GRUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Dezvolta module si aplicatii noi
- Se documenteaza privind algoritmi/noi tehnologii necesare in dezvoltarea aplicatiilor
- Se poate ocupa de proiecte individual sau poate face parte dintr-o echipa de dezvoltare.

CERINTE

- Cunostinte de programare in Java;
- Cunostinte minime ale framework-ului Android;
- Cunostinte de baza ale programarii mobile, cum ar fi de management al memoriei si programare asincrona;
- Cunostinte ale arhitecturilor aplicatiilor client-server;
- Cunostinte de algoritmi, structuri de date si POO;

Constituie avantaj existenta unor aplicatii lansate pe GooglePlay

BENEFICII OFERITE

- Salariu motivant (in functie de cunostinte si experienta);

- Program flexibil (8h/zi)

Grile salarizare- in functie de nivelul de experienta:
Junior: 1200-2500 lei net;
Mediu: 2500-4500 lei net;
Senior: 4500-9000 lei net.

DESCRIEREA FIRMEI

www.activrecruitment.ro

Servicii de recrutare si selectie personal, executive search, head-hunting, evaluare psiho-profesionala, outplacement si consultanta in domeniul resurselor umane. Servicii personalizate, pentru a se potrivi cu fiecare dintre cerintele specifice ale partenerilor nostri.

Ceea ce ne diferentiaza de concurenta este pasiunea pentru domeniul resurselor umane!