Devizist

WATER SUPPLY SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Interpretarea corecta a datelor furnizate de listele de cantitati si corelarea acestora cu proiectul;
• Elaborarea analizei de pret, urmarirea executiei devizului, activitati specifice de devizistica (antemasuratori, atasamente etc.)
• Intocmirea documentatiei pentru licitatie (propunere tehnica, propunere financiara);
• Intocmirea devizelor oferta pentru participarea la licitatiile publice si private, cat si in cadrul cererilor de oferta;
• Intocmirea situatiilor de lucrari.

CERINTE

• Absolvent studii superioare tehnice;
• Experienta in ofertarea lucrarilor in soft-ofertare / devize /decontari – Xdev, Windev, Windoc deviz, Microsoft Project;
• Minim 3 ani experienta in intocmirea documentatiilor de ofertare pentru licitatii publice si private;
• Cunoasterea legislatiei in domeniul licitatiilor;
• Intocmirea devizelor in program devize pe categorii de lucrari
• Intocmire lista antemasuratoare pe baza de planse
• Intocmire de devize oferta
• Intocmire documentatii tehnice pentru licitatii
• Intocmire documentatii licitatii (inclusiv conditii eligibilitate)
• Analize costuri lucrari constructii
• Persoana organizata, flexibila, capacitate de sinteza,responsabila, orientata catre obtinerea de performante;

BENEFICII OFERITE

SC WATER SUPPLY SRL este o societate de consultanta, specializată în elaborarea de proiecte de finantare şi management în domenii variate, cu preponderenţă pentru accesarea fondurilor europene nerambursabile si a fondurilor guvernamentale.