DESENATOR MAGICAD

MC GENERAL CONSTRUCT

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Intocmeste si urmareste documentatia aferenta proiectelor in lucru;
- Deseneaza, redacteaza in MagiCad documentatia elaborata de inginerii proiectanti in instalatii

CERINTE

Cautam viitori colegi care sa ofere suport tehnic echipelor de ingineri proiectanti instalatii;
Nu cautam Ingineri si nici Arhitecti ci persoane dornice sa invete, fara experienta, care sa deseneze in Magicad 3D.
- Studiile superioare nu sunt obligatorii;
- Cunostinte solide si dovedite: AutoCAD 2D, Microsoft Office (constituie avantaj: MagiCad, Eplan etc.);
- Capacitate de analiza si sinteza, organizare si rigurozitate;
- Limba engleza nivel mediu

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
- Lucrul intr-o echipa tanara si motivata
- Posibilitatea de a participa la realizarea unor proiecte de anvergura si de promovare

Firma se ocupa cu proiectare si consultanta in domeniul instalatiilor pentru constructii.