Deputy Store Manager, lucratori comerciali fashion

HUMANGEST GROUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

Deputy Store Manager:
- coordonarea eficienta a echipei din subordine, planificarea si evidenta personalului;
- realizarea rapoartelor de vanzari in functie de indicatorii urmariti;
- urmarirea realizarii planului de vanzari lunar;
- implicarea activa in promovarea produselor;
- respectarea si pastrarea standardului companiei in ceea ce priveste aranjarea marfii.

Lucratori comerciali:

- lucrul cu casa de marcat;
- promovarea si comercializarea articolelor de vestimentatie;
- aranjarea marfii;
- servirea/consilierea clientilor.

CERINTE

Deputy Store Manager (Director Adjunct Magazin):

- experienta anterioara ca lucrator comercial/casier in magazine de haine,
- experienta minim 1 an ca Deputy Store Manager, de preferat in branduri fashion cunoscute,
- persoana energica, implicata, seriozitate, punctualitate, aptitudini organizatorice si manageriale,
- limba engleza nivel mediu, avansat reprezinta un avantaj.

- experienta recenta minim 1 an in fashion retail,
- persoana energica, seriozitate, punctualitate, orientare catre client.

BENEFICII OFERITE

Se ofera un mediu de lucru placut, intr-o multinationala, posibilitatea de dezvoltare profesionala, salariu atractiv.

DESCRIEREA FIRMEI

COMPANY DESCRIPTION:

HUMANGEST GROUP va pune la dispozitie o gama variata de servicii: recrutare si selectie de personal atat pe perioada nedeterminata cat si determinata, in toate domeniile de activitate si pentru orice fel de calificari si nivel de experienta, administrarea contractelor de munca temporara, formare si integrare profesionala.