Deputy Real Estate Manager

Stratus InvestCapital

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Prospectarea constanta a pietei
- Inspectarea si evaluarea ofertelor disponibile
- Asigurarea marketingului portofoliului disponibil prin metode specifice
- Corelarea ofertelor cu cererile respectand criteriile transmise
- Redactarea actelor si documentelor pre- si post tranzactie
- Asistenta negocierilor tranzactiilor( necesar nu si obligatoriu)
- Asigurarea suportului legal al tranzactiilor(necesar nu obligatoriu)
- Asigurarea documentatiei necesare post-tranzactie(intocmirea dosarului necesar inscrierii proprietatii la Administratia Financiara, schimbarea titularului de contract la ENEL, Distrigaz, etc...)
- Administrarea si extinderea portofoliului
- Inregistrarea si arhivarea tranzactiilor

CERINTE

-Competente lingvistice excelente
-Competente Word, Excel, PowerPoint, Microsoft Outlook
- Cunoasterea unei limbi straine reprezinta un avantaj

BENEFICII OFERITE

Decontare transport