Depanator - utilaje pentru constructii

SC TRENKWALDER SOBIS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- intretinerea utilajelor in locatiile clientilor;
- asigura mentenanta din punct de vedere mecanic, hidraulic si electric;
- efectueaza comenzi pentru piese necesare;

CERINTE

- studii medii de mecanica pentru utilaje pentru contructi sau agricole;
- experienta minim 2 ani in mentenanta de utilaje pentru constructii;
- cunostinte operare PC;
- cunostinte minime de limba engleza tehnica;
permis de conducere categoria B;

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv;
Masina, laptop si telefon de serviciu;

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA. Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA ORGANIZATIEI. Va asteptam la sediile noastre din Sibiu, Bucuresti, Timisoara, Cluj Napoca, Arad, Brasov, Baia Mare, Oradea, Pitesti si Constanta.