Depanator PC

Anzi Soft

Job expirat

RESPONSABILITATI

Anzi Soft isi doreste noi membrii in echipa. Pozitiile oferite sunt de Depanator PC.
Principalele atributii ale unui Depanator PC, fara a fi limitate, sunt:

1.asambleaza echipamentele pe platforma PC;
2.depananeaza echipamentele;
3.testeaza echipamentele inainte de livrarea acestora la client;
4.livreaza echipamentele la client;
5.scolarizeaza utilizatorilorii finali ai produselor livrate;
6.pastreaza legatura cu clientii si raspunde solicitarilor acestora: de revizie sau de interventie.

CERINTE

Educatia minima necesara: absolvirea liceului.

Profilul angajatului - abilitati si deprinderi:
- o foarte buna cunoastere a sistemelor de operare Windows: instalare, utilizare, depanare;
- experienta hardware in asamblare si depanare calculatoare;
- reprezinta avantaj cunostite de Linux si de baze de date Access;
- foarte bune abilitati de interactiune si comunicare cu clientii. Experienta in lucru cu clienti reprezinta un avantaj;
- capacitatea de a propune/oferi solutii la problemele aparute;
- incredere in sine;
- atitudine proactiva;
- disponibilitate pentru deplas¿ri (aproximativ 50% din timp);
- obligatoriu carnet de conducere categoria B.

BENEFICII OFERITE

Oferta:
- Salariu atractiv;
- Diurna la deplasari;
- Bonus in functie de rezultate;
- Telefon mobil;
- Pregatire profesionala in cadrul firmei.
Pentru a ne cunoaste mai bine viziteaza www.anzisoft.ro

Anzi Soft a fost infiintata in anul 1991 cu capital integral romanesc fiind specializata in furnizarea de solutii fiscale pentru magazine. Odata cu schimbarea legislatiei fiscale in anul 1999, Anzi Soft a dezvoltat un modul fiscal propriu, in concordanta cu legislatia in vigoare, devenind astfel primul producator roman de module fiscale, omologat de catre comisia de specialitate in februarie 2000.
Actualmente, solutiile fiscale performante Anzi Soft includ un modul fiscal responsabil de tiparirea bonurilor fiscale, numeroase module software si o gama completa de periferice specializate.
Succesul nostru se datoreaza in mare parte echipei. Suntem o echipa unita, onesta si profesionista. Alatura-te noua!