Decoratori (baieti si fete)

Avantaj Net Developments

Job expirat

RESPONSABILITATI

- decorare brazi de diferite dimensiuni respectand planul de lucru al unui designer;
- decorare sediii de firme, locuinte, diferite spatii comerciale, interior sau exterior
- pregatirea materialelor necesare in atelierul de lucru
- manevrarea materialelor si echipamentelor de lucru necesare la sediu si in locatiile din teren;

Colaborare de tip project based, in functie de proiectele desfasurate, in perioada 25.11-23.12.2010. Sistem de plata variat, in functie de tipul de proiect. Unii dintre candidatii selectati vor putea lucra si o norma mai mare zilnica, desfasurand si alte tipuri de activitati de birou;

CERINTE

- persoane tinere, active cu un minim de cunostinte in decoratiuni, design, spirit observativ, hand-made(fete)/minim de cunostinte si aptitudini tehnice(baieti) care dores sa aiba un venit suplimentar in preajma sarbatorilor de iarna;
- disponibilitate de lucru de cel putin 4-6 ore/zi
- disponibilitate de lucru pe timp de noapte (in functie de proiect)
- disponibilitate de lucru in exterior
- persoane serioase, punctuale, care isi duc la bun sfarsit sarcinile primite

BENEFICII OFERITE

plata/h in functie de tipul proiectului

Avantaj Net Developments - agentie de web design&development ce detine in portofoliu numeroase magazine online:

www.floridelux.ro
www.brazidecraciun.ro
www.coroane.ro
www.magazin-solduri.ro
www.huse-telefoane.ro
www.dsmcosmetics.ro