Decorator perdele si draperii

SC SOPHIA 2004 SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Coordoneaza intreaga activitate de ambientare:
- consiliere
- selectie design, materiale
- masuratori
- repartizare catre departamentul de creatie
- montare
- finisaj

CERINTE

- studii de specialitate
- cunostinte PC (avantaj proiectare in 3D)
- putere de convingere, bun negociator
- abilitati de comunicare
- capacitate de coordonare a activitatii de ambientare in intregime
- permis categoria B (avantaj masina proprie)
- disponibil la program prelungit

BENEFICII OFERITE

- 1300 ron + comision din vanzari

SOPHIA lanseaza colectii proprii in domeniul decoratiunilor interioare (perdele, draperii), promoveaza mobilier exotic, vestimentatie si accesorii import India prin magazine proprii sau in regim de franciza. Ofera servicii de consiliere, ambientare, creatie si montaj pentru hoteluri, pensiuni, restaurante, muzee, teatre, institutii publice si private, locuinte particulare...