DECORATOR MAGAZINE - CONSTANTA

BAM BOO - DECORATIUNI INTERIOARE

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Amenajarea magazinelor Bam Boo,
- Realizarea proiectelor de amenajare, respectand procedurile si politica Bam Boo.

CERINTE

- Student sau absolvent al Facultatii de Design, Arte Plastice, Arhitectura;
- Spirit creativ si profesionist;
- Experienta pe un post similar constituie avantaj;
- Cunoscator limba engleza sau spaniola;
- Persoana dinamica, sociabila;
- Dispus sa se deplaseze in interes de serviciu.

BENEFICII OFERITE

- Salariu atractiv;
- Program flexibil;

Fondata in 2003, firma Andromede Decor, prin intermediul lantului de magazine de decoratiuni interioare si cadouri Bam Boo, a devenit in scurt timp unul din jucatorii importanti pe piata produselor destinate decorarii interioare si a cadourilor. Magazinele Bam Boo ofera produse pentru toate categoriile de clienti (venituri, situatie sociala, cultura si varsta).

In ultimii ani, reteaua magazinelor Bam Boo s-a extins, in prezent existand 17 astfel de locatii in Bucuresti (9), Timisoara, Iasi (2 ), Constanta (2 ), Pitesti ( 2 ), Brasov, Arad, Cluj, Suceava.