Decorator floral/ lucrator comercial florarie cu sau fara experienta in domeniu

SC BEST FLORIST SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati / mediu de lucru:
- vanzarea produselor companiei (plante si accesorii, flori la fir, decoratiuni)
- realizarea buchetelor / aranjamentelor florale pentru magazin
- executarea buchetelor / aranjamentelor in fata clientului
- intretinerea plantelor din magazin, dar si a florilor taiate

CERINTE

Candidatul ideal:
- persoana dinamica si comunicativa, cu astept ingrijit, cu inclinatii catre natura/arta/handmade, dornica sa invete lucruri noi si sa evolueze intr-o companie ce se afla in plina dezvoltare.
- punctual, serios, amabil in relatia cu colegii si clientii magazinului
- pot constitui un avantaj: experienta anterioara intr-o florarie sau in vanzari (poate fi un avantaj din punct de vedere al comunicarii cu clientii si operarii casei de marcat), permisul de conducere, dexteritatea in utilizarea pc-ului.
- experienta in domeniul floristic nu este necesara, insa consideram ca prin implicare si pasiune, cunostintele necesare pot fi asimilate cu succes

BENEFICII OFERITE

salariu atractiv +bonusuri
cursuri gratuite
contract individual de munca

DESCRIEREA FIRMEI

Florarie din sectorul 2