Decorator floral

Casa cu Flori Bucuresti

Job expirat

RESPONSABILITATI

Activitatea presupune realizare de produse de floristica pentru comenzi cu livrare imediata si evenimente.
Atributii adiacente: realizare de necesar achizitie materie prima si accesorii specifice, servicii de decor si montare produse de floristica in locatii evenimete, intretinere si gestionare stoc de flori, consultanta clienti, realizare de alte produse conexe domeniului.

CERINTE

- persoana serioasa
- adaptabila la programul de lucru,
- rezistenta la volum mare de lucru
- integrare usoara in colectiv

BENEFICII OFERITE

se discuta in cadrul interviului

Casa cu Flori® este o companie romano-austriaca, prima florarie din Romania membra a FDF - Fachverband Deutscher Floristen
Trei lucruri despre noi:
҉- Flori de cea mai buna calitate, accesorii alese si prelucrate cu grija
҉- Modele originale create de o echipa dedicata
҉- Servicii integrate cu adevarat profesioniste