Decorator - Cora Sun Plaza

SC Romania Hypermarche SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Realizeaza afişajul în interiorul magazinului respectând regulile de semnalizare
- Asigurã producţia şi implementarea decoraţiunilor
- Urmãreşte starea afişelor din magazin şi le înlocuieşte pe cele deteriorate
- Asigura semnalizarea magazinului;

CERINTE

- interes fata de produsele raionului;
- disponibilitate fata de client si fata de echipa;
- creativitate, simt estetic

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
- Contract de munca pe perioada nedeterminata
- Tichete de masă;
- Asigurare medicalã la o clinicã privatã;
- Mediu de lucru stabil.

Lantul de hipermarketuri Cora apartine grupului international Louis Delhaize. In prezent, in lume exista peste 70 de hipermarketuri Cora: in Franta, Belgia si Romania. In Romania, Cora a deschis pana in prezent 11 magazine. Compania noastra pune accentul pe calitatea serviciilor si a produselor oferite, prin urmare investeste in dezvoltarea angajatilor sai. Ii asteptam sa se alature echipei noastre pe toti cei care doresc sã-si construiascã o carierã, intr-un mediu de lucru profesionist, cu posibilitãti de promovare!