dealer abonamente telefonice

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam agenti/dealeri in sistem de colaborare pentru dezvoltarea unui proiect financiar unic in industria de telecomunicatii la nivel global .
Ce oferim:
- gratuit pagina web personalizata tradusa in 10 limbi
-posibilitatea de a abona clienti de oriunde din lume
-magazin virtual cu afisarea abonamentelor pe fiecare tara in parte
-birou virtual pentru gestionarea retelei si a veniturilor
-call center si liste cu potentiali clienti pentru francizori

CERINTE

Cerinte : persoana dinamica, constructiva, ambitioasa, responsabila, dornica de afirmare si motivata de dorinta de a castiga cat mai mult.

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
-comision recursiv luna de luna din abonamente intre 5%-19%
-comision achizitie clienti pe 7 nivele de dezvoltare
-comision achzitie clienti 25/100 euro/persoana
. -posibilitatea de a avansa intr-o structura corporate la nivel international (beneficii suplimentare) Detalii:marian.bostan24