Agent servicii clienti in limba ITALIANA

TELBRIDGE SP.ZO.O. KIELCE POLONIA SUCURSALA BUCURESTI

Job expirat

RESPONSABILITATI

Ai cunostinte avansate de LIMBA ITALIANA (vorbit/ scris)? Iti place sa gasesti solutii problemelor aparute? Comunici usor si te integrezi rapid intr-o echipa noua? Cautam pe cineva exact ca tine pentru echipa noastra de customer support (inbound) in limba italiana. Ai putea sa o poti completa chiar tu :)

CERINTE

Ce ne-am dori de la tine?
Sa fii prieten cu limba ITALIANA... foarte prieten... practic, nivel AVANSAT (vorbit/ scris);
Bune abilitati de comunicare;
Să fii capabil să inveti rapid a soluționa task-uri cu care probabil nu te-ai mai întâlnit;
Sa dai dovada de concentrare si atentie distributiva;
Sa fii responsabil si determinat;
Experienta intr-un job similar nu este obligatorie dar iti poate oferi un avantaj.

Descrierea jobului

- Preluarea apelurilor telefonice, acordarea de suport si solutionarea solicitarilor clientilor;
- Procesarea si introducerea in sistem a datelor;
- Intregirea atmosferei placute de la locul de munca, si chiar tu poti face diferenta :)

BENEFICII OFERITE

Ce oferim:
Training platit;
Salariu fix 2000net, pe care te poti baza luna de luna;
Beneficii: bonuri de masa, reducere 80% abonament sala/ piscina (Hilton);
Contract individual de munca declarat;
Program full-time accesibil, in intervalul: 09:00-17:00 si 11:00-19:00 (in weekend NU se lucreaza);
Mediu prietenos de lucru;
O locatie frumoasa intr-o zona buna a capitalei.

Abia asteptam sa te cunoastem!

Telbridge este o firmă specializată in outsourcing pentru procesele de vanzare in sectoarele business-to-customer și business-to-business. Angajamentul nostru și procesele operaționale de succes ne clasează in topul angajatorilor din Polonia, unde avem in momentul de faţă 7 sedii in 6 orașe diferite. Suntem hotăriţi ca filiala deschisă in Romania să se ridice la aceleași standarde și să ofere colaboratorilor un loc de muncă de dorit!