Customer support

ENVIRONMENTAL GLOBAL SOLUTION SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Ofera suport clientilor
- rezolva intr-un timp cat mai scurt solicitarile in functie de prioritate, conform politicii companiei
- solicita ajutorul celorlalte departamente pentru anumite probleme
- transmite o serie de raportari departamentelor implicate.

CERINTE

- Cunostinte in domeniul Protectiei Mediului reprezinta avantaj
- abilitati de utilizare a pachetului MS Office
- bune abilitati de comunicare
- persoana organizata, analitica, atenta la detalii
- experienta anteriora in Call Center/Customer Support, minim 1 an, reprezinta un avantaj;

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial net 1800 ron + bonusuri de performanta
- Contract de munca pe perioada nedeterminata
- se ofera posibilitatea avansarii in companie

ENVIRONMENTAL GLOBAL SOLUTION ofera servicii de inalta calitate si vine in intampinarea nevoilor clientilor cu solutii si servicii complete in domeniul Protectiei Mediului