Customer Suport,Programator Web,Administrator site,Ingineri service IT,Director marketing,agenti marketing,Administrator -import-export,Franchise,Asistent manager.

Neraton Service

Job expirat

RESPONSABILITATI

Va rugam sa consultati sectiunea parteneri de pe siteul special creat pentru concurs http://japanproject.web.fc2.com

CERINTE

Daca dvs sunteti o persoana cu abilitati de comunicare ,sunteti punctual,serios,entuziasmat, creativ,cu pretentii riguroase ,daca iti plac provocarile noi ne dorim sa vorbim cu dvs.
Noi cautam oameni remarcabili.Oameni care vor sa invete, care au intrebari, si care stiu sa inoveze.Urmatoarele indemanari si calitati sunt necesare pentru indeplinirea oricarui rol in companie:
Fa fiti auto-motivat, ambitios si capabil de a lucra sub propria dvs initiativa fara indrumare constanta si conducere atunci cand este cazul.
Sa fiti respectos si receptiv la cerintele si nevoile altor angajati pe plan profesional si sa demonstrati o capacitate de munca intr-o ambianta de echipa.
Sa fiti determinat pentru a da tot ce este mai bun, sa purtati o madrie in tot ceea ce faceti,si sa promovati in mod activ aceasta atitudine si la ceilalti.

BENEFICII OFERITE

Posibilitate de castiguri atractive si competitive.

Compania SC.Neraton Service.SRL scoate la concurs posturi vacante din urmatoarele departamente:
Marketing -Director marketing(in toata Romania)
Comunicare-Agenti marketing(in toata Romania)
Customer Suport -Service[operatori:tel,mail,live-chat(suport online)]
Tehnic- Programator Web(inginer baza de date)
Tehnic- Administrator website(in toata Romania)
Ingineri service IT.
Franchise
Administrator -import-export.
posturile sunt valabile pentru toate judetele din Romania
Pentru obtinerea unui post in compania noastra iata care sunt pasii ce trebuie urmati :
In perioada 13 septembrie- 21 septembrie /2007 se primesc cererile de programare pentru interviu.
Aplicatiile se vor face online prin inscrierea datelor in formularul de pe site-ul special creat pentru acest concurs http://japanproject.web.fc2.com.
Fiecare aplicatie primita in timpul perioadei de concurs 13 septembrie-21 septembrie are sanse egale de reusita necontand orasul din care este trimisa.
Va rugam sa luati in calcul urmatoarele sfaturi :
Trebuie sa aveti atasata la CV o fotografie .
Fotografia trebuie sa fie focalizata(sa nu fie neclara).
Completarea formularului (trebuie sa introduceti datele personale reale altfel riscati sa fiti descalificat).
Dupa ce ati completat toate campurile din formularul nostru, cererea dumneavoastra va fi analizata si in cel mai scurt timp posibil de obicei in maxim 3 zile va vom contacta in vedera programarii la un interviu.
Din data de 22 septembrie 2007 incep interviurile pentru posturile vacante .
Este important ca la interviu sa va prezentati si cu CV-ul dvs.