Curier biciclist

VeloExpress

Job expirat

RESPONSABILITATI

Livrari zilnice in Bucuresti

CERINTE

- persoana serioasa, organizata, punctuala, care rezista la stres si cunoste bine Bucurestiul;
- Implicare continua, atitudine proactiva si spirit de orientare
- Studii mediii,
- disponibilitate la program flexibil
- mentine relatii bune cu clientii, dezvolta zona de livrare si promoveaza tot timpul produsele si serviciile companiei
- are bicicleta proprie
- preferabil experienta in domeniu si in voluntariat

BENEFICII OFERITE

-Salariu fix
-bonusuri de performanta

VeloExpress este o firmă ce oferă servicii de curierat exclusiv pe bicicletă fondată în anul 2012.

Ne mândrim cu faptul că suntem primii care oferă livrări exclusiv pe bicicletă și un raport preț/timp de livrare competitiv. În acest sens, unul din scopurile noastre este să redefinim modul în care curierii sunt percepuți și să îmbunătățim imaginea orașului alegând un mod alternativ de transport, bicicleta.

Punem pasiune în ceea ce facem și urmărim satisfacerea partenerilor noștri de afaceri.