Curier

Bookster

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Vei avea grijă ca Booksterii noștri să își primească împrumuturile la birou (vei ridica cutiile cu materiale de la biroul Bookster și le vei lăsa la recepția clădirilor unde livrăm, în spațiile special amenajate de noi);
• Vei face tot felul de drumuri prin oraș (pentru că ai de făcut cumpărături sau trebuie să ridici comenzile cu cărți de la poștă etc.);
• O să ne ajuți din când în când cu pregătirea cărților pentru livrare (vei alege cărțile de pe rafturi, vei lipi etichete, vei scana cărțile etc.).

CERINTE

Cum ești tu?

- O persoană placută și veselă, pe care prietenii se bazează întotdeauna la nevoie;
- De cele mai multe ori ești „șoferul” grupului tău de prieteni, iar traficul din București nu este o problemă pentru tine;
- Ești o persoană autentică, isteață și etică.

BENEFICII OFERITE

- Un salariu foarte bun;
- Bonuri de masă, abonamentul pentru mobil, abonament premium la clinicile Regina Maria;
- Program de vacanțe flexibil;
- Un mediu de lucru vesel;
- Cele mai bune scaune de birou din lume;
- Pauză de lectură zilnică;
- Cafea bună și ceaiuri aromate;
- „Healthy Bar” cu fructe proaspete, alune, migdale și alte semințe crude;
- Happy Hours și teambuildinguri ;
- 3 cărți alese special pentru ține de către CEO-ul Bookster;

Bookster este o companie inovatoare care schimbă modul în care citim. Selectăm cele mai bune cărți din lume și le livrăm la biroul abonaților, pe baza unui abonament oferit de companie. Printre cele peste 100 de companii de top cu care lucrăm deja, sunt: Vodafone, Orange, BT, BCR, ING, BRD, Telekom, HP, Nestlé, Danone, eMAG, Mondelez, Endava, EY, KPMG, Genpact, etc. Suntem o echipă de antreprenori tineri și veseli, cu o misiune comună: să inspirăm oamenii să își descopere visele și să le atingă.

Bookster este și locul unde te descoperi și înveți din cele mai bune cărți și studii de caz pe care le ai tot timpul la dispoziție, din cursuri și din dezbateri cu colegii.