Asistent/a Serviciul Clienti Debitori - LIMBA FRANCEZA

Holosfind Software

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Responsabil cu activitatile care sustin relatia cu clientii debitori;
- Elaboreaza diverse rapoarte necesare activitatii de recuperare datorii clienti debitori;
- Prelucreaza fisierele si informatiile primite de la clienti;
- Responsabil cu activitatile legate de corespondenta cu clientii debitori.

CERINTE

-- Absolvent studii superioare economice/juridice;
- Foarte bun cunoscator al limbii franceze (vorbit si scris)
- Abilitati bune de comunicare si lucru in echipa;
- Persoana organizata, orientata spre client si catre rezultate;
- Atentie la detalii;
- Buna cunoastere a MS Office, Microsoft Outlook, Internet.

BENEFICII OFERITE

- Salariu atractiv;
- Oportunitatea de dezvoltare profesionala intr-o companie multinationala;
- Tichete de masa;
- Asigurare medicala.

HOLOSFIND Software este filiala societatii HOLOSFIND, lider pe piata europeana in domeniul marketingului digital online,societate cotata la Bursa (Alternext NYSE Euronext Paris (cod: ALREF, cod ISIN: FR0010446765)
Compania este recunoscuta pe piata din Europa ca leader pentru furnizarea de servicii marketing digital 360 grade.