COUNTRY SALES MANAGER

CBC Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Realizarea obiectivelor strategice si operationale alocate de companie
- Dezvoltarea afacerii in concordanta cu politica companiei
- Coordonarea si motivarea echipei de vanzari in vederea realizarii obiectivelor de grup
- Proiectia strategiei de vanzari si de business a companiei

CERINTE

- Persoana dinamica, energica, capabila sa transmita acest lucru si celor din jur
- Capacitatea de a duce lucrurile la bun sfarsit
- Proactiv, asertiv, orientat spre rezultate
- Experienta de minim 5 ani in managementul vanzarilor
- Competente aprofundate in strategie de vanzari si marketing
- Competente aprofundate in coordonarea si motivarea unei echipe de vanzari
- Capacitati deosebite de comunicare si relationare;
- Disponibilitate pentru deplasari in tara si strainatate;
- Studii universitare finalizate;
- Cunostinte avansate de limba engleza (alte limbi straine reprezinta un plus)
- Permis categoria B.

BENEFICII OFERITE

- Instruire profesionala la cele mai inalte standarde
- Mediu de lucru deschis, prietenos si procedurat
- Salariu fix + bonus suplimentar(salarizare in cascada)

CBC ROMANIA ocupa locul 4 in topul firmelor ce activeaza pe piata Trainingului si a consultantei strategice in domeniul managementului companiei din Romania.
Angajatii companiei sunt specialisti cu experienta de cel putin 10 ani in domeniul vanzarilor si al managementului si care beneficiaza de programe profesionale de gestionare a carierei si a performantelor acestora.
Clientii companiei sunt companii nationale si multinationale care beneficiaza de consultanta de inalt nivel profesional, datorita experientei practice si profesionala a consultantilor CBC Romania.

noi stim, noua ne pasa, noi putem!