KINETOTERAPEUT, TERAPEUT SALON REMODELARE CORPORALA, COSMETICIANA

SIMONE BEAUTY CENTER

Job expirat

RESPONSABILITATI

-efectuarea tratamentelor corporale specifice unui salon de remodelare corporala
-efectuarea de tratamente cosmetice, epilari, pensat, vopsit gene si sprancene, microdermabraziune
-realizarea de evaluari corporale, diagnosticare, prezentarea ofertei de servicii si produse si a beneficiilor acestora catre clienta, recomandarea tratamentului potrivit si intocmirea fiselor de tratament ale clientelor
-respectarea programului de lucru, a timpilor de lucru si a programarilor
-promovarea produselor si serviciilor disponibile in salon
-respectarea procedurilor administrative ale companiei
-mentinerea in conditii de igiena corespunzatoare a locului de munca si efectuarea de sterilizari zilnice.

CERINTE

- punctuala, serioasa
- calificata
- atitudine pozitiva
- experienta in domeniu si existenta unui portofoliu de clienti constituie un avantaj.

BENEFICII OFERITE

-salarizare atractiva
-contract de munca
-traininguri de specialitate in domeniu gratuite.

DESCRIEREA FIRMEI

Salon Remodelare Corporala si Cosmetica