cosmeticiana + tehnician maseur

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- efectuarea de proceduri specifice unui salon de infrumusetare: tratamente faciale, impachetari corporale, electrostimulare, masaj corporal si facial, UCW, endermologie corporala si faciala, ultrasunete corporale si faciale, microdermabraziune corporala si faciala, bronzare organica;
- realizarea evaluarilor/consultatiilor corporale si intocmirea fiselor de tratament ale clientelor;
- prezentarea ofertei de servicii si produse clientelor potentiale si existente si recomandarea tratamentului potrivit si efectuarea acestuia;
- intretinerea unei atmosfere placute si agreabile;
- pastrarea locului de munca in conditii de igiena corespunzatoare.

CERINTE

Cunostinte medicale, absolventa sau studenta la kinetoterapie, fiziokinetoterapie sau medicina generala.
- Obligatoriu cunoascatoare a tehnicilor de masaj anticelulitic, relaxare si cursuri de cosmetica; experienta anteriora poate constitui un atuu; cunostintele referitoare la masajul terapeutic si drenaj limfatic manual constituie de asemenea avantaj.
- Imagine ingrijita si placuta;
- Persoana agreabila, volubila, entuziasta, comunicativa;
- Persoana responsabila si care isi asuma noi task-uri;
- Dorinta de perfectionare si dezvoltare personala;
- Simt estetic dezvoltat;
- Persoana ordonata si meticuloasa.

BENEFICII OFERITE

salariu in functie de performantele dovedite.