cosmeticiana + tehnician maseur

ideal contour

Job expirat

RESPONSABILITATI

- insusirea modului de utilizare corecta si eficienta a echipamentelor utilizate in cadrul centrului conform normelor interne: cavitatie, radiofrecventa, vacuum pulsatoriu, electrostimulare, endermologie cu Dermocell Expert, mezoterapie, ultrasunete, impachetari corporale pentru slabire rapida, anticelulita si antivergeturi, masaj anticelulitic, masaj de relaxare, masaj terapeutic, masaj de drenaj limfatic manual, masaj de relaxare cu scoici calde, bronzare organica, epilare definitiva SPL; tratamente faciale, microdermabraziune, OxyJet, fotoregenerare SPL, etc.
- utilizarea corecta si cu responsabilitate a aparaturii din dotare,
- efectuarea evaluarilor corporale si recomandarea schemei de tratament in functie de nevoile fiecarei cliente,
- intocmirea fiselor de tratament a clientelor,
- responsabilitati legate de receptie: programari, incasari, rapoarte si evidente solicitate de manager, informatii clare si corecte oferite clientelor,
- orientare catre cliente, aflarea nevoilor si obiectivelor acestora si indeplinirea cu profesionalism a tratamentelor achizitionate,
- rezolvarea prompta a sarcinilor asumate,
- cooperarea cu colegii si managerul centrului pentru imbunatatirea in permanenta a activitatii,
- aplanarea prompta a oricarui discurs conflictual cu colegii si clientii,
- onestitate si confidentialitate fata de toate persoanele cu care se intra in contact in interes de serviciu,
- asigurarea unei atmosfere cat mai placute pentru cliente.

CERINTE

Cautam persoana activa, comunicativa cu gandire pozitiva si spirit de echipa.

BENEFICII OFERITE

salariu in functie de performantele dovedite.

DESCRIEREA FIRMEI

INFO

ELECTROSTIMULARE

BRONZARE ORGANICA

UCW -15CM GARANTAT

IMPACHETARI

Termosudatie

Paprika - Ardei

Ciocolata

Piper

Antivergeturi

Fermitate

Parargil

Parafango

Alge

Cafea

Ceai verde

Struguri

Portocale - NOU!

Menta

MASAJ

Anticelulitic

Relaxare