Cosmeticiana

SC Cellulem Block Bellezza SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- efectueaza diagnosticarea tenului;
- efectueaza tratamentele faciale si corporale, cosmetice sau cu aparatura;
- promoveaza produse cosmetice si tratamente potentialilor clienti;
- proceduri de fotoepilare;
- sarcini administrative: gestionarea fiselor clientilor, lucrul cu casa de marcat.

CERINTE

- experienta in domeniu 1-2 ani;
- pregatire de specialitate;
- aptitudini comerciale.

BENEFICII OFERITE

- contract individual de munca;
- pachet salarial atractiv (bonusuri, tichete de masa);
- training de specialitate.

Cellulem Block este cea mai importanta retea spaniola de clinici de infrumusetare, specializate in tratamente anticelulita, de slabit si epilare definitiva. In momentul de fata Cellulem Block are puncte de lucru deschise in Spania, Franta, Italia, Portugalia, Maroc, Andora si Romania. Daca vrei sa te alaturi echipei Cellulem Block Bellezza - Romania, nu ezita sa aplici!