Copywriter si Reprezentant Vanzari

OnlyBrands

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Adaugarea haine incaltaminte accesorii pe site-ul nostru prin intermediul platformei foarte usoare de administrare

- Se vor oferi toate datele produsului incluzand poze marimi si descriere in lb engleza ce va trebui adaptata in lb romana

- Se va lucra de acasa minim 2 ore pe zi

- Plata se va face numarul de produse adaugate - 350 produse adaugate cu 100 lei

Pentru pozitia full time se adauga:

- Preluarea de catre comenzi online si telefonic

- Consilierea clientilor cu privire la alegerea produselor

- Completarea documentelor de expeditie AWB si expedierea comenzilor catre clienti

- Se va lucra de la sediul nostru din Faleza Nord - Constanta intr-un mediu confortant

- Program de lucru flexibil 10-17

- Salariu net 1200 lei + 200 lei pentru fiecare 700 produse introduse

CERINTE

- Cunostinte de calculator si internet solide

- Cunostinte avansate de lb engleza

- Creativitate in descrierea produselor

- Rapididate in tastare si navigare online

- Vocabular de specialitate in domeniul fashion

Puteti trimite cv-urile voastre impreuna cu o scurta descriere si ce anume va recomanda pentru ocuparea postului la adresa contact@onlybrands.ro

Onlybrands.ro este un magazin online de articole lifestyle pentru femei barbati si copii, cuprinzand peste 200 branduri internationale originale de haine incaltaminte, accesorii, gadgeturi si echipament sportiv de schi, snowboard, munte, fitness si skate. Cu un total de peste 20.000 produse disponibile, compania doreste sa se extinda pe plan intern, cu obiectiv de peste 500 branduri si 100.000 produse comercializate. Printre brandurile comercializate se numara billabong, animal, roxy, puma, nike, adidas, element, breo, oakley, oneil, bench, apple, diesel, ck, ringspun, vans, monster energy, dc, osiris, kipling, head, fossil, gopro, globe, caribee, fenchurch, firetrap, rip curl, columbia, lrg, gola, patagonia, head, lee, paul frank, levis, hurley, hunter, casio, cat, icon, the north face, drunknmunky etc