Povestitor / Traducator / Copywriter

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

PROIECTUL JESTER reprezinta un proiect nonprofit constand in carti in format electronic destinate celor mici (6-12 ani). Cautam colaboratori care sa se alature voluntar acestui proiect. Pasiune pentru a spune o poveste, umor, curiozitate si capacitatea de a invata.

CERINTE

Dorim povestitori pentru care sa compuna intamplari hazlii cu personajele proiectului.

Deasemenea suntem interesati si de traducatori in engleza, franceza si germana.

Proiectul nostru este unul deschis. Ne dorim cat mai multi colaboratori.

BENEFICII OFERITE

Chiar daca proiectul nostru nu poate oferi retributie materiala nu inseamna ca nu-ti oferim nimic. Daca vrei sa-ti construiesti o cariera proiectul nostru e un punct de start. Iti oferim spatii de reclama in toate cartile pe care le vei scrie sau traduce. Iti poti publica un cv, poti avea recenzii din partea unor critici literari sau scriitori.