Copy Print Operator

AllJobs4All

Job expirat

RESPONSABILITATI

Este responsabil cu realizarea de print-uri (preluarea comenzilor, pregătirea layout-ului pentru print a documentelor primite şi printarea acestora);
Îndosariază şi leagă documentele printate;
Pliază planşele conform coordonatelor date;
Respectă termenele stabilite prin Fişa de Comandă;
Se asigură că echipamentele de printare şi plotare funcţionează la parametri normali şi există consumabilele necesare pe stoc (hârtie, cartuş, şine de îndosariat, etc.).

CERINTE

Absolvent de studii medii. Studiile superioare pot constitui un avantaj;
Cunoștinţe de operare PC și cunoștințe generale în domeniul IT;
Cunoașterea programelor Autocad, Corel și Photoshop constituie un avantaj;
Abilităţi de comunicare, colegialitate și adaptabilitate;
Abilitaţi pentru multitasking, încadrarea în termene și focalizare pe rezultat.

BENEFICII OFERITE

Mediu organizațional plăcut.
Echipă tânără și motivată.
Cultură organizațională orientată către profesionalism și dinamism.

AllJobs4All, membru al Outsourcing 4 All a luat nastere pentru a veni in intampinarea necesitatilor de resurse umane ale clientilor nostri. Scopul nostru este de a aduce o perspectiva inovatoare in abordarea proceselor de Recrutare si Selectie, Evaluare, Motivare, Diagnoza Organizationala si Consiliere in Cariera, de a sustine si incuraja companiile in utilizarea optima a elementelor de Management al Resurselor Umane.

Proiectam, planificam si construim cariere de succes, pentru oameni de succes, in organizatii de succes, prin simplul fapt ca avem rabdarea, inteligenta si tenacitatea de a descoperi potentiale si a le orienta adecvat! (mai multe detalii pe www.alljobs4all.ro)