Coordonator vanzari

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Dorim sa te alaturi echipei noastre, in cadrul uneia dintre cele mai importante companii de cleaning, deratizare, dezinsectie, dezinfectie.

CERINTE

Candidatul ideal/ Cerinte:
-minim 2 ani experienta in vanzari directe in domeniul;
-spirit de echipa, bun coordonator, abilitati de lider;
-abilitati de comunicare;
-persoana cu abilitati antreprenoriale, motivata, cu initiativa, independenta si responsabila;

Descrierea postului/Responsabilitati:
-promovarea si vanzarea unor pachete de servicii de deratizare dezinsectie dezinfectie in cadrul unei activitati de teren;
-consolidarea si gestionarea portofoliului de clienti si aducerea de noi contacte;
-formarea, coordonarea si motivarea echipei de vanzari;
-feed-back constant catre membrii echipei coordonate;
-rapoarte de vanzari catre superiorul direct;

Oferta:
-salariul fix+ comision din vanzari in functie de indeplinirea targetului;
-cariera pe termen lung;
-echipa tanara si dinamica

Asteptam cv impreuna cu poza la adresa de e-mail: office.ginmarstar@yahoo.com