Coordonator vanzari

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Recrutarea, dezvoltarea si managementul unei echipe de vanzari.
Absolvirea training-urilor de specializare oferite de companie.
Invatarea procesului de vanzare: teorie si rezultate
Minim 2 interviuri de recrutare zilnic.
Pregatire profesionala continua.
Sa dea dovada de profesionalism

CERINTE

Interes in dezvoltare personala si profesionala
Spirit antreprenorial dezvoltat
Experienta in coordonarea si dezvoltarea de proiecte
Orientare catre a gasi solutii in depasirea obiectivelor
Capacitatea de a dezvolta si coordona echipe performante
Usurinta in adoptarea si promovarea schimbarii

BENEFICII OFERITE

Pachet de compensare format din venit fix, comisioane, bonus-uri si beneficii non-banesti.
Oportunitatea si resursele necesare dezvoltarii profesionale bazat pe experienta globala.
Dezvoltarea competentelor profesionale prin imbinarea training-urilor cu activitati practice
Coaching din partea managerilor cu experienta internationala