COORDONATOR TRANSPORTURI

ROBALCONF SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-mentinerea si dezvoltarea portofoliului de clienti
-preluarea si repartizarea comenzilor de transport;
-urmarire desfasurare curse pana la facturarea lor;
-comunicarea cu beneficiarii transporturilor

CERINTE

INCEPERE IMEDIATA, PERMIS CAT. B, LIMBA ENGLEZA SAU GERMANA ;
OBLIGATORIU EXPERIENTA PE POST SIMILAR
Disponibilitate program prelungit, cand este cazul
Cunostinte PC (Word, Excel, Internet Explorer),
Capacitate de rezolvare a problemelor;
Capacitate rapida de decizie, precum si asumarea responsabilitatii pentru deciziile luate
Capacitate foarte buna de comunicare si relationare-atat cu clientii, cat si cu colegii
Fara obligatii personale (studii in desfasurare, probleme personale consumatoare psihic si de timp, alte activitati profesionale paralele etc.)

BENEFICII OFERITE

-in functie de realizari;

-firma privata, domeniu de activitate: transport specializat autovehicule, cu sediul in Bucuresti, Sector 6