COORDONATOR PROGRAM WORK AND TRAVEL - RECRUITER

EUROLIFE CONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Coordonarea programelor de muncã şi schimb educaţional în strãinãtate - in special programul Work and Travel
- Elaborarea si postarea anunturilor
- Screening CV -uri.
- Informarea corecta a clientilor, mentinerea relatiilor cu clientii, programare interviuri.
- Sustinerea interviurilor de selectie.
- Organizarea dosarului personal al candidatului.
- Plasarea candidatului si intocmirea contractului de munca.
- Organizarea activitatilor de promovare a programelor de munca oferite de agentie.
- Asistenta candidatilor si oferirea informatiilor solicitate
-Ofera suport consultantilor.

CERINTE

- Experienta in domeniul recrutarii de minim 1 an.
- Fost participant al programului Work and Travel Sua/Grecia/Cipru
- Cunostinte bune operare PC .
- Limba engleza nivel avansat .
- Personana cu initiativa , responsabila , loiala
- Bune abilitati de comunicare si negociere.
- Persoana dinamica , bun coordonator
- Spirit de echipa
- Bun organizator

BENEFICII OFERITE

Oportunitatea dezvoltarii unei cariere in domeniul resurselor umane.
Bonusuri ocazionale in functie de proiect.
Pachet salarial atractiv .
Mediu de lucru placut.

AGENTIE DE SELECTIE SI PLASARE FORTA DE MUNCA ACREDITATA DE ITM

Cei care aplica pentru aceste posturi vor primi raspuns in cel mai scurt timp iar candidatii compatibili vor fi programati la interviu in Bucuresti.

Ne puteti contacta si dumneavoastra la:

Tel:0213108369 / 0213108370
0722925341 ;0747911614
Tel/ Fax: 0213108370
sau email : contact@eurolife-consulting.ro