COORDONATOR MARKETING

Media Market Human Resources

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Promovarea aparaturii medicale in farmacii, spitale, policlinici, cabinete medicale.
• Organizarea si sustinerea prezentarilor in cadrul colectivelor de specialisti (medici, farmacisti, asistenti )
• Participarea la discutiile cu factorii de decizie a principalilor clienti pentru a gasi cele mai bune cai de colaborare in promovarea continua a produselor.
• Identificarea unor strategii eficiente de promovare a produselor.
• Raportarea periodica a activitatii.
• Sustinerea cu materiale de informare pt noile produse a colectivului din departamentul de vanzari.
• Pastrarea legaturii cu canalele de media in vedrea desfasurarii in bune conditiuni a proiectelor in desfasurare.
• Realizarea materialelor grafice.
• Participarea la trainingurile periodice organizate de companie.

CERINTE

• Absolvent studii SUPERIOARE (avantaj: MEDICINA/FARMACIE);
• Minim 1 an in pozitie similara – contact cu mediul medical – avantaj promovare aparatura medicala;
• Cunostinte operare PC: Ms Office, Internet, COREL, PHOTOSHOP;
• Cunostinte avansate de limba engleza;
• Permis auto, categoria B, cu experienta.

Dispus la cooperare colaborare, meticulos, ordonat, loial, dinamic, foarte bune abilitati de comunicare.

BENEFICII OFERITE

- Salariul NET lunar in perioada de proba 500 EURO;
- Dupa perioada de proba salariul net se va negocia intre 500-800 euro plus bonificatii periodice in functie de performante;
- Program de lucru: L-V 8,30 - 17,30.
- Auto la dispozitie, telefon,
- Angajarea are loc pe baza de contract individual de munca.

DESCRIEREA FIRMEI

Recrutare si selectie personal