Coordonator magazine

TIP TOP FOOD INDUSTRY ROMANIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

-organizeaza si supervizeaza activitatea in cadrul magazinelor;
-monitorizeaza stocurile si verifica aprovizionarea constanta cu produse;
-coordoneaza si motiveaza echipa in vederea atingerii targetului de vanzari lunar;
-visual marchandising-ul magazinului si al vitrinei, pastrarea standardelor de imagine si calitate conform normelor impuse de catre brand;
-participarea la realizarea inventarelor;
-conduce, coordoneaza, organizeaza si controleaza intreaga activitate din cadrul retelei de magazine, cu scopul de a atinge si depasi obiectivele de vanzari, indicatorii de performanta si profitul;
-propune masuri de optimizare a profitabilitatii retelei de magazine;
-intocmeste rapoarte de vanzari;
-reprezinta reteaua de magazine in relatia cu tertii;
-analizeaza competitia din aria de acoperire;
-verifica gestiunile si tinerea la zi a documentelor referitoare la vanzari;
-semneaza si se asigura de remedierea tuturor neregulilor constatate in legatura cu magazinele.

CERINTE

-studii medii;
-abilitati de comunicare, organizare, spirit de echipa, flexibilitate;
-orientare catre client, initiativa, implicare;
-orientare catre rezultate;
-experienta pe un post similar de minim 1-2 ani;
-experienta in alimentatie publica constituie un avantaj;
-permis de conducere

BENEFICII OFERITE

-training de specialitate;
-pachet salarial motivant, compus din salariu fix, bonuri de masa, premii, posibilitati de promovare si bonusuri din realizari.

Tip Top Food Industry SRL, retea de cofetarii, patiserii, pizzerii, cu un renume national ce ofera clientilor calitate si traditie inca din anul 1993, cu 35 de puncte de desfacere in Bucuresti si in tara, isi extinde activitatea si numarul de angajati.