COORDONATOR LOGISTICA DEPARTAMENT MEDICAL

SYNEVO ROMANIA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Centralizarea zilnica a rapoartelor, de la receptiile din tara, cu privire la probele trimise catre laboratorul central din Bucuresti.
Oferirea suportului necesar pentru ca recoltarea si transportul probelor sa se efectueze in conditii optime.
Triere probe.
Centralizarea rezultatelor primite.
Gestionarea activitatii zilnice cu furnizorii (curieri, etc): intocmirea documentelor, plasarea comenzilor, urmarirea livrarilor.
Intocmirea necesarului de materiale, efectuarea de comenzi, etc.
Intocmirea de rapoarte si situatii, conform procedurilor interne;
Comunica eficient cu colegii din acelasi departament sau din celelalte departamente, consultandu-se cu acestia, atunci cand e cazul.

Mediu de lucru profesionist, oportunitati de dezvoltare profesionala.

CERINTE

Studii medicale – constituie avantaj
Limba engleza - nivel mediu/avansat
Limba germana – constituie avantaj
Cunostinte foarte bune de operare PC: MS Office (Word, Excel, Power Point) Outlook, Navigare Internet;
Abilitati de comunicare, munca in echipa, obiectivitate, integritate, responsabilitate maxima, atentie la detalii, spirit organizatoric.
Capacitate de a lucra sub presiunea timpului si in conditii de stress.
Capaciatatea de a mentine confidentialitatea datelor.

BENEFICII OFERITE

O cultura organizationala bazata pe profesionalism, integritate, pasiune pentru calitate si munca in echipa.

Reteaua de laboratoare medicale Synevo, prezenta in Bucuresti, Cluj, Constanta, Craiova, Iasi, Medgidia, Satu Mare, Suceava, Timosoara asigura medicului si pacientului un spectru larg de investigatii in domeniile: alergologie, biochimie, hematologie, imunologie, microbiologie si biologie moleculara (PCR).