COORDONATOR LOGISTICA

MIDOCAR VITAN

Job expirat

RESPONSABILITATI

- coordoneaza si raspunde de activitatea tehnicienilor logistica, asigura legatura dintre importator (in special departamentul Logistica al importatorului) si dealer
- urmareste, verifica si supravegheaza starea generala a autovehiculelor dealer-ului, asigurandu-se de buna desfasurare a predarii acestora catre clienti
- verifica configuratia vehiculului (concordanta cu comanda data de dealer)
- preda atelierului service si deschide comenzile de inspectie (verificare) de predare, semnaland eventualele defectiuni constatate
- urmareste remedierea defectiunilor si lipsurilor constatate

CERINTE

Studii medii, de preferinta tehnice
Permis de conducere categoria B
Cunostinte operare calculator (word, Excel)

Infiintat in 1992, MIDOCAR este unul dintre cei mai importanti dealeri Volkswagen si Audi din Romania.
Experienta dobandita in acest timp - fiind primul dealer Volkswagen din Romania - garanteaza calitatea tuturor serviciilor pe care le oferim:
- consultanta in alegerea celor mai potrivite autoturisme,
- propuneri avantajoase de finantare,
- service complet pentru intreaga gama de autoturisme Volkswagen si Audi
- piese de schimb din stoc sau la comanda