COORDONATOR LOGISTICA

RELAD PHARMA SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Coordonarea si organizarea actiunilor de inventariere RELAD atat la nivelul locatiilor logistice centrale cat si la nivelul locatiilor logistice din tara;
- Elaborarea procedurilor de inventariere generala a marfurilor;
- Programarea actiunilor de inventariere generala a marfurilor;
- Implementarea procedurilor de inventariere generala a marfurilor atat la nivelul locatiilor logistice centrale cat si al celor din tara;
- Colectarea si analiza documentelor de inventariere din locatiile logistice nationale si centrale;
- Coordonarea comisiilor de inventariere;
- Analiza datelor post-inventar;
- Elaborarea procesului verbal de inventariere pentru departamentul financiar-contabil si consiliul de administratie RELAD.

CERINTE

- Studii medii;
- Experienta ca si gestionar de produse farmaceutice sau controlor de gestiune, eventual sef depozit produse farmaceutice;
- Cunostinte legislative - legea gestiunii;
- Disponibilitate de deplasare;
- Cunostinte foarte bune de MS Office - in special Excel.
- Experienta de operare si rapiditatea de executie se vor verifica la interviul pentru angajare.

BENEFICII OFERITE

Compania ofer¿ un mediu de activitate dinamic si propice dezvolt¿rii profesionale.

RELAD este unul dintre liderii pietei romanesti de import si distributie de produse farmaceutice si parafacermaceutice. Astazi, compania comercializeaza peste 6000 de produse catre 4000 de clienti (farmacii si spitale), situati pe intreg teritoriul Romaniei. RELAD are puncte de lucru in 16 din cele mai mari orase din tara, avand o echipa formata din peste 800 de profesionisti. Misiunea RELAD este sa contribuie permanent la imbunatatirea sistemului de sanatate national, printr-o inalta calitate (certificata cu standardul ISO 9001:2000) a distributiei si comercializarii produselor farmaceutice, in beneficiul pacientilor, al partenerilor si al sau, in egala masura.
Daca doresti sa faci parte dintr-o echipa tanara, profesionista, dinamica si unita, sa iti construiesti o cariera intr-un domeniu de perspectiva, intr-o companie care iti ofera sansa de a te dezvolta profesional si personal, incearca-ti sansa! Te asteptam in echipa RELAD! Succes!