COORDONATOR EVENIMENTE RESTAURANT

Personal Services Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam o persoana talentata care sa organizeze evenimente deosebite si de neuitat. Veți fi responsabil pentru fiecare parte a pregătirii evenimentului, cum ar fi relațiile cu clienții, aprobarea meniurilor, dezvoltarea planurilor de locuri și evaluarea succesului ulterior.În calitate de coordonator al evenimentului, ar trebui să fii bine organizat și să ai cunoștințe solide despre managementul furnizorilor.
Abilitățile excelente de comunicare și atenția la detalii sunt vitale în acest rol, deoarece succesul nostru depinde de îndeplinirea cerințelor personalizate ale clienților noștri.

• Identificați cerințele și așteptările clientului pentru fiecare eveniment.
• Asigurați legătura cu furnizorii și părțile implicate în timpul procesului de planificare a evenimentului pentru a vă asigura că totul este în ordine.
• Gestionați toate procesele de configurare, demontare și urmărire a evenimentelor.
• Mentineti bugetele evenimentelor.
• Efectuați inspecții finale în ziua evenimentului pentru a vă asigura că se vor respecta standardele cerute de client
• Evaluați succesul general al unui eveniment și trimiteți feedback.

CERINTE

Cel puțin 3 ani de experiență in coordonare de evenimente.
• Persoana dispusa la un program flexibil
• Bine organizat, cu abilități excelente de multi-tasking.
• Abilități remarcabile de gestionare a furnizorilor.
• Este de preferat o diplomă de licență în managementul ospitalității sau relații publice.
• Abilități puternice de comunicare și interpersonale.
• Limba engleza - nivel avansat

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial extrem de motivant

Prin sucursalele din București și Brașov, oferim întregul nostru suport clienților aflați în întregirea echipelor interne, fie pentru zona de white collar - personal de birou, fie pentru cea de blue collar - echipe de muncitori, personal producție, logistică, etc.