Coordonator Evenimente/Brand Manager

HPDI

Job expirat

RESPONSABILITATI

HasHas , brand jucaus si neconventional, cautam manager/event coordinator care sa ne inteleaga, sa ne aprecieze si sa ne iubeasca.Responsabilul cu brandul HasHas va organiza evenimente, va administra si gestiona comunitatea Hashas, va scrie pe blogul nostru, va comunica prin intermediul retelelor de comunicare on line, va fi subordonat directorului executiv, si va tine aproape cu partea de creatie, si furnizorii nostrii de publicitate.

CERINTE

- experienta in coordonarea de evenimente, incadrarea in resursele proiectului
- capacitate de relationare si negociere, simt practic si incredere in sine
- o buna disciplina de munca
- cunostinte bune de on line social media.( hi5, facebook, twitter)
- o buna cunoastere a elementelor de baza in marketing, brand si pr.
-o buna retea de prieteni/comunitate ar fi un plus.

BENEFICII OFERITE

Salariu fix, telefon de servici, program flexibil, know how-ul administrarii unui brand puternic, o echipa tanara, dinamica si nebunatica.+comisioane de succes si performanta.
Vrei sa fii Omul-HasHas?

Companie de recrutare, cercetari de piata, direct search, training, b2b.