Coordonator Evenimente

Take 1 Public

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Mentinerea, dezvoltarea si evaluarea permanenta relatiei cu clientii si furnizorii existenti sau potentiali prin convorbiri telefonice, corespondenta si intalniri.
- Redactarea de prezentari de proiect, agende de lucru si bugete.
- Indentificarea de noi resurse, concepte, programe sau proiecte care pot fi dezvoltate in agentie.
- Realizarea de baze de date, campanii de e-mail si cold calling.
- Planificarea si coordonarea proiectelor de eveniment

CERINTE

Abilitati personale pentru viitorii candidati:
Persoana potrivita pentru pozitia de cooronator de evenimente trebuie sa fie entuziasta, creativa si intreprinzatoare, sa aiba o gandire proactiva, sa fie foarte sociabila, responsabila si organizata.

Alte cerinte:
- Foarte bune abilitati de comunicare (in exprimarea scrisa si verbala);
- Experienta in utilizarea programelor Power Point, Excel, navigare Internet, retele profesionale de socializare etc
- Permis de conducere categoria B.

Calificari:
- constituie un avantaj experinta in lucru pe proiecte si relatii cu clientii, cunostinte de marketing, comunicare si publicitate.

BENEFICII OFERITE

Salariu fix si bonusuri din proiectele realizate si/sau bonusuri de performanta.
- Participarea la organizarea evenimentelor organizate de agentia Take1 Events, dar si alte evenimente la care agentia participa sau este invitata.
- Cursuri de training si specializare realizate in cadrul agentiei.
- Dobandirea si dezvoltarea abilitatilor de management de proiect.
- Oportunitati de formare si dezvoltare a unor relatii profesionale de calitate.
- Dezvoltare personala.

Take 1 Events este o agentie specializata in organizarea evenimentelor de afaceri.
In cei peste 8 ani de activitate, agentia Take1 Events a organizat o gama diversa evenimente: traininguri, conferinte, seminarii, proiect de comunicare,lansari, teambuilding-uri, petreceri pentru angajati si alte evenimente in cadrul companiilor.

Agentia Take 1 Events a coordonat diverse proiecte de evenimente pentru companii importante din Romania precum: Danone, Petrom, HBO Romania, BASF, Dufa Deutek , Unicredit Leasing, Euroweb, Alpine, Wizrom, Air France si KLM, A& D Pharma, Biofarm si multi altii.

Pentru mai multe detalii si informatii va asteptam sa vizitati site-ul: www.take1.ro

Va rugam sa ne trimiteti Cv-ul dumneavoastra si o scrisoare de intentie la adresa: corina.ciobanu@take1.ro , pana in data de 18 ianuarie 2013.