Coordonator echipa vanzari imobiliare

EXCLUSIVE PROPERTY REAL ESTATE

Job expirat

RESPONSABILITATI

Din pozitia de Coordonator echipa de vanzari:
- Formezi si dezvolti propria echipa de consultanti imobiliari
- Participi activ la intalnirile de vanzare astfel incat sa sustii realizarea obiectivelor echipei.
- Monitorizezi activitatea echipei

CERINTE

Candidatul ideal:
- Persoana cu calitati de lider
- Persoana organizata si orientata catre rezultate
- Foarte bune abilitati de comunicare

BENEFICII OFERITE

- Venit direct proportional cu realizarile echipei.
- Recompensarea performantei
- Colaborare pe perioada nedeterminata
- Program de pregatire specific
- Sistem informatic de gestionare a relatiilor cu clientii si al activitatii.
- Laptop
- Telefon mobil

Compania Exclusive Property Real Estate ofera servicii de consultanta,intermediere si in principal reprezentare imobiliara,consultanta financiara pe toate segmentele de piata respectiv: rezidential, birouri, industrial, comercial si terenuri. Ne propunem sa construim parteneriate pe termen lung bazate pe incredere, competenta, creativitate si profesionalism in cadrul colectivului si a partenerilor strategici. Investim permanent in programe de dezvoltare personala si profesionala pentru ca ne dorim personal pregatit si clienti care sa recunoasca cu usurinta calitatea serviciilor noastre.