Coordonator echipa Field Collection

Asset Portfolio Servicing Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Supervizeaza derularea procedurii de Field Collection pentru zona alocata;
-Conduce si organizeaza echipa de street collectori din subordine;
-Analizeaza rapoartele intocmite pentru investitori;
-Elaboreaza procedurile in baza carora se desfasoara activitatea echipei.

Relatii ierarhice:

- este subordonat Managerului de proiect, Directorului de operatiuni, Directorului General

- are in subordine: echipa de street collectori alocata zonei pe care o coordoneaza

CERINTE

-Experienta in aplicarea procedurii si strategiei de colectare pe teren- conditie obligatorie;

-Permis de conducere-conditie obligatorie;

-Experienta pe o pozitie similara- constituie avantaj;
-Cunostinte PC: MS Office;
-Abilitati de conducere: previziune, organizare, decizie, coordonare, control - evaluare si monitorizare termene limita;

- Disponibilitate de deplasare in tara;

-Studii superioare finalizate.

BENEFICII OFERITE

Oportunităţi reale de dezvoltare profesională
Oportunitatea de a lucra intr-o echipa profesionista, tanara, dinamica.

Asset Portfolio Servicing Romania SRL este o companie specializata in recuperare debite, cu sediul central in Republica Ceha, avand deschise sucursale in 5 tari din Europa de SE: Cehia, Slovacia, Polonia, Serbia si Romania. Recrutam persoane proactive care sa faca parte din echipa APS Romania.