Coordonator distributie pliante publicitare

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Coordonarea distributiilor de materiale publicitare la cutiile postale
- Recrutarea si selectia distribuitorilor
- Planificarea si organizarea distributiilor
- Asigurarea controlului distributiilor
- Raportare
- Sarcini administrative pe plan local

CERINTE

- experienta in cordonarea echipelor (1-2ani)
- minim liceul
- abilitati suport oferit managementului si departamentelor in activitatile cotidiene;
- managementul depart. administrativ excelente de comunicare si organizare
- atitudine profesionista si atentie la detalii
- abilitati de planificare, responsabilitate, seriozitate si entuziasm
- orientare spre rezolvarea problemelor, depasirea obiectivelor
- capacitatea de a mobiliza echipe in vederea atingerii rezultatelor
- energie si rezistenta la stres
- bune cunostinte de MS Office
-auto propriu

BENEFICII OFERITE

- contract de munca
- salariu fix
- bonusuri de performanta