Coordonator Curatenie

Persons

Job expirat

RESPONSABILITATI

Ai o atitudine pozitiva, esti organizat, atent la detalii si cu spirit de initiativa?

Persons Romania angajeaza urgent pentru clientul sau, o companie indragita din domeniul patiseriei si panificatiei, un Coordonator Curatenie in locatia sa din Bd. Dimitrie Pompeiu (langa Metrou Pipera).

Planifica activitatea zilnica si coordoneaza echipele din subordine
• Coordoneaza serviciile de curatenie la un standard inalt de calitate
• Identificati solutii (echipamente si materiale) eficiente si de calitate
• Organizeaza succesiunea si frecventa activitatilor
• Instruieste echipa privind modul de folosire a materialelor si echipamentelor
• Calculeaza necesarul de materiale
• Participa activ la efectuarea curateniei zilnice

CERINTE

- experienta coordonare echipe

BENEFICII OFERITE

Salariu fix si tichete de masa
• Ore suplimentare platite
• Traininguri si workshopuri periodice
• Program de dezvoltare profesionala

Persons este o agentie de recrutare si leasing de personal infiintata la sfarsitul anului trecut de catre o echipa tanara de antreprenori.

Start-up inteligent, pozitiv si inovator, echipa noastra si-a propus sa revolutioneze modul in care interactionam ca specialisti in resurse umane atat cu angajatorul cat si cu potentialul candidat.

Echipa noastra furnizeaza servicii integrate de:
• Recrutare si selectie de personal; Executive Search
• Administrare de personal si Salarizare
• Leasing de personal
• Consultanta in resurse umane
• Centru de evaluare de personal
• Outplacement