Controlor Calitate Flux

ALKA TRADING CO S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Inspectarea fluxului tehnologic, verificarea si respectarea tehnologiei de fabricatie precum si a standardelor interne de calitate;
Inspectarea materiilor prime si a materialelor de ambalare utilizate;
Analiza calitativa: materii prime, materiale de ambalare; semifabricate si produse finite;
Verificarea procesului de igenizare, realizarea de teste de sanitatie;
Recolarea de probe si contraprobe;
Verificarea echipamentelor de masura de pe fluxul tehnologic;
Poate opri productia in situatia constatarii unor abateri de la tehnologia de fabricatie sau de la standardele de calitate.

CERINTE

Absolvent Facultatea de Chimie, Chimie Alimentara, Chimie Fizica
Conostiinte HACCP
Responsabilitate
Atentie sporita la detalii
Relationare buna cu membrii echipei
Disponibilitate de lucru in schimburi

BENEFICII OFERITE

Salariu atractiv, bonuri de masa si beneficii atractive
Posibilitati de dezvoltare profesionala
Mediu de lucru dinamic si orientat pe rezultate
Prime de Pasti si de Craciun
Asigurare si servicii medicale complete si gratuite
Decont transport

DESCRIEREA FIRMEI

Producator si distribuitor de produse alimentare.