Controlor Calitate

SC IPSO SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Controlorul de calitate din Atelierul Automobile monitorizeaza calitatea activitatii din atelier si vegheaza la mentinerea unor standarde inalte de calitate pentru lucrarile efectuate in service.

Printre responsabilitatile sale se regasesc:

- Desfasurarea de verificari privind calitatea lucrarilor efectuate in service;
- Determinarea gravitatii erorilor detectate precum si posibilitatea de a le remedia;
- Tinerea unei evidente privind erorile detectate;
- Oprirea lucrarilor spre a nu fi livrate clientilor atunci cand detecteaza niveluri de calitate scazuta.

CERINTE

- Studii superioare tehnice
- Experienta minim 3 ani in domeniul service auto
- Experienta in domeniul controlului de calitate constituie avantaj
- Permis de conducere cat. B

Calitati:
- Seriozitate
- Rigurozitate
- Capacitate de analiza
- Dorinta de a lucra dupa reguli bine stabilite
- Atentie la detalii
- Autonomie

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv
- Posibilitati de formare in domeniu
- Oportunitati de evolutie in cariera
- Cadru de lucru dinamic si profesionist

IPSO, filiala a societatii franceze MAGELLAN, este puternic implantata, fiind prezenta de mai multi ani in Romania.
IPSO dezvolta si mentine activa o retea de distributie pentru:
Renault Trucks;
Automobile Renault, Dacia si Nissan;
John Deere, Kuhn, si Westfaliasurge.
Mai mult de 460 de colaboratori asigura distributia si service-ul pentru aceste marci diverse.
Valorile noastre sunt acelea ale unei intreprinderi familiale aflate in serviciul clientilor sai.