Contracte de munca in USA - 2010

Free Select

Job expirat

RESPONSABILITATI

CERINTE

Tipul de viza H1b,H2b,J1:

Constructii; Ingrijire batrani,copii; Menaj;Restaurant ;Hotel ;Agricultura

Sal : 1500 -2500 $ se poate ajunge si la 3000 $ in functie de cum munceste fiecare.
Perioada : 1-2 ani
Costul ptr. fiecare contract este in functie de jobul ocupat .
Varsta: 21-52

Costul ptr. fiecare contract este in functie de salariu, de conditiile de munca, de programul de lucru si de angajator si poate fi de la 1500 - 4000 euro.
Nu se cere limba engleza ptr toate joburile dar va fi un plus ptr cei care stiu si o sansa mai mare ptr a ocupa un loc de munca cu salariu mai bun .

Candidatul va primi dosarul complet ptr a merge la ambasada inclusiv formularele completate ,mai putin programarea la ambasada pe care o va face fiecare candidat personal.

Se poate pleca impreuna cu familia daca unul din membri familiei aplica ptr contract de munca.

FREE SELECT - agentie de selectie si plasare de personal, infiintata din dorinta de a oferi clientilor sai servicii de calitate printr-un sistem eficient de selectie, verificare, testare.